RONY - Německý ovčák   *5. 1994   + 15.2.2007

Roneček byl náš miláček rodiny. Byl zlatíčko, který si nás vždycky ohlídal, ať se dělo cokoli. Byl vášnivý aportér a výborný hlídač. Bohužel nás v nedožitých 13 letech opustil na dysplazii kyčelních kloubů. V našich srdcích zanechal hlubokou ránu, kterou zhojí aspoň nádherné vzpomínky na tohoto úžasného pejska beze strachu. Teď už si běhá v psím nebi s naším prvním pejskem Širem a už je nic nebolí.
ŠIRO - jezevčík  (12 let)


Širo byl paniččin první pejsek. Byl to jezevčík. Byl hodně svůj a hodně tvrdohlavý, ale my ho měli stejně moc rádi. Širovi jsme pořídili potom Ronečka. Byli nerozluční kamarádi a rádi honili našeho Zrzka-kocoura. Bohužel Širo dostal na stáří rakovinu, která metastázovala do celého těla, tak nás ve dvanácti letech opustil. Navždy na něj budeme vzpomínat v našich srdíčkách.
ZUZANA - Německý bílý špic  (1983 - 1995)

Zuzana byla pánečkův první pejsek. Byl to obrovský mazel a přítel do nepohody, zkrátka výborný rodinný pes. Zuzka měla i štěňátka a to když se nám zaběhla s jedním místním kříženečkem, takže jsme měli doma tři malý chlupatý kuličky a bylo veselo. Později na stáří dostala cukrovku a pak nás opustila. Zuzana má navždy místo v mém srdíčku a pořád na ni vzpomínám s láskou. Bohužel se nám z té doby nezachovalo moc fotek.
ASJA z Holštejna

Sestřičku Asinku si pamatujeme ještě z Holštejna, když byla u maminky a my jezdili za štěňaty na návštěvy. Strašně jsme se těšily, že se někdy potkáme, ale bohužel Asinku zajelo auto. Mrzí nás to o to víc, že prý byla ještě větší divoch než Annie a chtěli jsme to vidět. Budeme pořád vzpomínat na to malé kulaté klubíčko.
VZPOMÍNÁME :