TOPlist
ROK 2013

Přejeme všem přátelům a známým krásné prožití vánočních svátků a šťastný Nový rok !

22.12. - Opět doplnit pár restů:
1.10. se v chovatelské stanici BUBBLEDOG narodilo naší Anabelle 8 štěňátek - 4 fenky a 4 pejsci, Anabella je hrdá máma a všichni prcci už jsou v nových domovech.
Dne 15.10. byla ve Frýdlantu nad Ostravicí úspěšně zbonitována ALLISON LOSTRIS a je chovná s výsledkem A66OhS2P1Xv54,5Xf113,6 Tímto gratulujeme a moc moc děkujeme Petrovi, že se o ni tak krásně stará.
Dne 27.10. získala "naše" BINKY LOSTRIS na výstavě v Bratislavě v sobotu - V1, CAC, res. CACIB a v neděli V2, res. CAC. Majitelům a Binky moc moc gratulujeme a děkujeme za krásný výsledek .
Dne 12.11. získala  BINKY LOSTRIS na Světové výstava Slovenských Národních plemen v Bratislavě VD a jeden z důvodů byla NEKOREKTNÁ FARBA, tak by nás zajímalo jaká je nyní KOREKTNÁ ?  :-)
Dne 14.12. jsme šli již tradičně procházku Vánočním Brnem s čévéčkama. Tento rok se nás sešlo 57 vlčáků, 3 sarloosy a pár ostatních pejsků :-). Den byl úžasný a byli jsme rádi, že jsme po tak dlouhé době zase všechny viděli :-). Bylo nádherný vidět tolik vlčáků pohromadě :-). Z naší CHS se zúčastnili AGIR, ALLISON, BYRT a BINKY. Ještě jednou všem děkujeme za účast.


8.9. - Anabella je březí a naše Annie bude poprvé babičkou. Otcem je krásný pes Balladin Arqueva, takže kdo by měl zájem o štěně z tohoto spojení ať neváhá a kontaktuje chovatelskou stanici BUBBLEDOG. Kontakty viz výše. Už teď se těšíme na malé prcky.

1.9. - Konečně online :-) takže zpětně pár novinek.
Dne 29.6.2013 na INTERCANISu v Brně získala ANABELLA ve třídě šampiónů V1, CAC. Moc moc gratulujeme.
Dne 13.7. BRIE LOSTRIS úspěšně absolvovala bonitaci v Roudnici nad Labem s bonitačním kódem A61,5 Oh P1, DKK A(0/0) DLK 0-0, Chovná III Gratulujeme!
ALLISON nám změnila majitele, bude mít u sebe i druhého vlčího kamaráda, takže se má holka velice dobře (ještě čekáme na oficiální výsledky z rentgenu DKK) - děkujeme Petrovi. Ostatní štěnda se mají taktéž moc dobře.
Annie si momentálně odhárala a nechápala že jako štěňátka letos nebudou a házela na nás ty svý vyčítavý pohledy, ale letos by jsme to opravdu nezvládly. Snad se to povede příští rok a seženem jí pěkného ženicha :-)
BINKY LOSTRIS na XVII. Európská výstava Československého vlčiaka v Podskalie (Slovensko) ze dne 25.8.2013 získala známku výborná. Gratulujeme.
A dne 30.8.2013 se BINKY LOSTRIS zúčastnila bonitace na Slovensku, kde
získala krásný bonitační kód: As Of R1 P1/65. A stala se chovnou fenou na Slovensku. Ještě jednou moc gratulujeme k uchovnění :-).  

25.5. - Sobota 19.5. Světová výstava psů Budapešť (Maďarsko) ANABELLA -Třída pracovní V2 res.CAC Gratulujeme!!!
BINKY LOSTRIS na Slovensku v Šamoríně 20.4. úspěšně složila zkoušku SVP I a známe už i výsledky DKK  B/B. Taktéž gratulujeme!
Bohužel i jedna horší zpráva BYRT LOSTRIS už je také zrentgenován a výsledky jsou horší DKK  D/C I tak děkujeme, že pánečci dělají pro něj to nejlepší.

13.4. - Sobota 13.4. Národní výstava psů Ostrava opět ANABELLA třída Šampionů V1 CAC, gratulujeme jste šikulky!!!

9.4. - Doháníme resty, takže: 23.3. ANABELLA Šampion šampionů Slovensko V1, CAC and Victory Winner 2013 - rozhodčí: Mr. Havelka Tibor. Víkend 6.-7.4.byl pro "naši" ANABELLKU LOSTRIS velice úspěšný.
SOBOTA CACIB Ferrara (ITÁLIE) : ex.1, CACIB, BOB !!!!! (champion class)
NEDĚLE CAC Barje (SLOVINSKO): Ex.1, CAC, BOB and BIG II. 2.place!!!! Tímto Hanči děkuji za krásnou prezentaci v cizině :-)
Dále 6.4. Bonitace Český Brod uchovněno naše prvni "Béčko" BIANCA LOSTRIS s výborným výsledkem A68 Og P1, DKK A(0/0) DLK 0-0, CHOVNÁ I , podle měření je to jedna z nejvyšších fen v ČR! Děkujeme všem majitelům co pro naše odchovy dělají.


10.2. - Doplnění info - DUOCACIB Brno: Sobota 2.2.2013 BYRT LOSTRIS - Psi mezitřída V1 CAC, ANABELLA LOSTRIS - feny třída šampionů V2 resCAC, resCACIB, Neděle 3.2.2013 BYRT LOSTRIS - psi mezitřída V1 CAC, ANABELLA LOSTRIS - feny třída šampionů V1 CAC, CACIB

6.1. - Začínáme Nový rok s výstavními úspěchy. Hanácká národní výstava psů v Brně - Psi: Brann Lostris - třída mladých V4, Byrt Lostris - mezitřída V2 res.CAC,Fenky:  Binky Lostris - třída otevřená V2 res.CAC a Anabella Lostris - třída vítězů V1 CAC, Národní vítěz, BOB a v závěrečných soutěžích BIG IV. FCI 1. Moc moc všem gratulujeme a děkujeme za předvedení.14.12. - 4. socializační procházka vánočním Brnem. Focení u stromečku na nám. Svobody
Štěňata z CHS Bubbledog po naší Anabelle Lostris
15.10. - ALLISON LOSTRIS - Bonitace Frýdlant nad Ostravicí, bonitační kód: A66 Oh S2 P1