Vítejte v chovatelské stanici LOSTRIS !

TOPlist
ROK 2012

16.12. - Máme další rentgeny. BOBBY LOSTRIS - DKK A(0/0) a DLK 0-0 . Jsme moc rádi a gratulujeme!
V sobotu 15.12. jsme měli setkání v Brně na vánočních trzích na už 3. ročníku akce Socializační procházka Vánočním Brnem, sešlo se nás úctyhodných 50 šedých kožíšků z toho 3 saarlosovy vlčáci plus asi deset dalších psů různých plemen. Bylo moc krásné vidět přes 50 psů procházejících městem i lidi okolo měli na co koukat. Psi se chovali velice slušně, nikdo se nerval a tak můžeme říct, že vlčáci udělali svému plemenu čest a zase jsme odbourali pár mýtů, které o nás kolují. Jen foto u vánočního stromu nešlo vyfotit na jednu fotku, protože jsme se všichni nevlezli do objektivu :-) Prostě výborná akce s fajn lidmi. Z naší chov. stanice dorazili Agir, Allison, Binky, Bobby, Brann a Byrt, tímto majitelům ještě jednou moc děkujeme a moc rádi jsme je viděli.

2.12. - Tak máme zrentgenováno první "Béčko" s nejlepším možným výsledkem - BIANCA LOSTRIS - DKK A(0/0) a DLK 0-0 . Gratulujeme!
Dále o tomto víkendu po oba dva dny se zúčastnila DUOCACIBu v Nitře BINKY LOSTRIS a ve třídě mladých získala v sobotu známku V a v neděli hodnocení V2. Děkujeme moc za předvedení a těšíme se 15.12. na vánoční trhy v Brně, kde se po dlouhé době zase uvidíme.

16.10. - Novinky za posledních 14 dní - ANABELLA vystava 7.10. 2012 CAC RYBNIK (Polsko) - Ex.1, CWC, best female, BOB, BIG II.place FCI I. a další výstava v Polsku 14.10.2012 CAC ZABRZE - Ex. 1, CWC, BOB čímž splnila podmínky a stala se Šampionem Polska.
V sobotu 13.10. se ve Frýdlantu "svodoval" BRANN LOSTRIS s výborným kódem A69 Of P3, Brann se moc krásně předvedl a ukázal svou výbornou povahu. Děkujeme Monice Tiché za předvedení, jelikož páneček měl chromou nohu.


30.9. - Minulý týden se naše BRIE zúčastnila Speciální výstavy ČSV (rozhodčí p. Soukupová) a v třídě mladých ve velké konkurenci 9 fen získala krásné hodnocení V4. Ještě jednou gratulujeme.
V sobotu 29.9. byla v rakouském Tullnu na výstavě po dlouhé době ANABELLA a získala ocenění Ex1 CAC a nakonec svůj další BOB ! Ještě jednou díky.


21.8. - Pár novinek - Dne 21.7. získal BYRT na Krajské výstavě psů v Brně Žebětíně hodnocení V1 - vítěz třídy mladých. Další zprávy jsou ze Slovenska od BINKY, která se zúčastnila 4.-5.8. klubové výstavy na Slovensku v Hrabušicích a ve velké konkurenci získala V5, a druhý den se předvedla na svodu mladých s krásným posudkem:  Suka predvedená vo veku 11 mesiacov,výška 64 cm,plnochrupá,zhryz nožnicový,správny tvar hlavy,oko svetlej farby,mierna vráska  na čele,správny formát,spravne zauhlenie končatín.typický pohyb,správne nasadený,nesený s miernym zakryvením,neistejšia v kontakte.Celkové hodnotenie velmi nádejná.
No a tento víkend 18.-19.8. byl v Bratislavě DUOCACIB a Binky v třídě mladých získala po oba dva dny hodnocení V2. Moc všem majitelům (i ostatním) děkujeme, štěňata se mají všechna moc dobře.
Omlouváme se za mizernou aktualizaci, ale nějak se nedostává času.

6.7. - V sobotu 30.6. měla v Klatovech na národní výstavě psů svou výstavní premiéru BRIE LOSTRIS. Rozhodčí byl pan Vondrouš a Brie ve třídě mladých dostala hodnocení V2 ze čtyř fen s moc krásným posudkem. Moc děkujeme za předvedení.

24.6. - V sobotu na Brněnském INTERCANISU měl BYRT LOSTRIS svou výstavní premiéru ve třídě mladých, kterou vyhrál a získal titul V1 CAJC a o nejlepšího mladého porazil fenu a vyhrál i Junior BOB ! Posuzoval pan rozhodčí Jančík. Ještě jednou moc gratulujeme a jen tajk dál !

17.6. - V sobotu 16.6. proběhla v Jedovnicích u Blanska letní bonitace a svod mladých ČSV. Z naší chov. stanice se bonitace zúčastnila ANGIE a na svod přijel BOBBY a BRUTUS a na čumendu BYRT. Byli jsme překvapeni jak nám naše "Béčka" už povyrostla a rostou z nich moc krásní psi.  Jsme rádi, že majitelé přijeli a moc za to děkujeme. Výsledky svodu: BOBBY (Gero) dostal kód A68 Of P1, a BRUTUS (Argo) A68 Oh P1.
Bonitace: ANGIE LOSTRIS je chovná ! Bonitační kód A65 K1 Og S2 P1 chovná III

10.6. - CACIB Nitra - zúčastnila se BINKY LOSTRIS v třídě mladých s výsledkem, v sobotu V1 CAJC a Junior BOB (Nejlepší mladý)  - rozhodčí Oskar Dóra a v neděli V2 - rozhodčí Gabriela Ridarčíková. Moc gratulujeme k úspěchu ve velké konkurenci a děkujeme za prezentaci.

31.5. - Jen krátce BYRT se zúčastnil klubové výstavy ČSV v Jevišovicích dne 12.5. a v třídě dorostu dostal hodnocení VN. Moc děkujeme za prezentaci.
Dále konečně doplněny fotky na rajče jak naše štěňata rostou. Foto je v jednotlivých albech - ALLISON, ANABELLA, BOBBY, BYRT, BRUTUS, BUFFY, BRIE, BRANN, BIANCA a BINKY.

29.4. - Sobotní bonitace Roudnice nad Labem se zúčastnila svodu mladých naše BRIE LOSTRIS (8 měsíců) s výsledkem A63 Of P1, majitelům moc děkujeme!

27.4. - Bonitace a svod mladých v Jevišovicích sobota 21.4. BYRT LOSTRIS se zúčastnil svodu mladých v osmi měsících a má kód A66,5 Of P1 - byl moc chválen od paní rozhidčí.
Bonitovala se nám i ANABELLA LOSTRIS a Anabellka je chovná! Bonitační kód A64,5 Oc P3 chovná III Děkujeme všem zúčastněným.
Dále neděle 22.4. ANABELLA výstava v Polsku Cestochowa V1 CAC, BOB ! Moc gratulujeme !

20.4. - Jen krátce, minulý týden v sobotu 14.4. 2012 ANABELLA výstava psů v Barje (Slovinsko) V1, CAC a BOB ! Holky jsou moc šikovný.

28.3. - V sobotu 24.3. měla na výstavě psů v Nitře svou výstavní premiéru naše BINKY LOSTRIS. V třídě dorostu dostala hodnocení VN1. Gratulujeme a děkujeme za krásnou prezentaci.

19.3. - Vzhledem k tomu, že nám přibylo do rodiny miminko tak zde aktualizace nebudou asi tak časté. Takže jen krátce - sobota Krajská výstava psů ve Vyškově BYRT si odbyl svou výstavní premiéru v dorostu a získal VN1 a na odpoledních soutěžích byl vybrán do užšího výběru mezi první tři.
Dále neděle ANABELLA na MVP Katowice v Polsku získala V1, CWC res.CACIB .  Gratulujeme!!!

4.3. - Zprávy od ANABELLY - DUOCACIB v Chorvatském Zagrebu vyhrála Anabelka oba dva dny V1 CAC, CACIB a BOB !

26.2. - Výstava Graz (Rakousko) ANABELLA získala V1 CAC res.CACIB Gratulujeme!
Dne 21.2. oslavila naše Annie už 5. narozeniny. Dostala od nás krásnou velkou kostečku a moc si pošmákla.

19.2. - Sobota 18.2. 2012 - Slovenský Šampion šampionů 2012 - ANABELLA 2x res.CAC a spnila tak podmínky pro udělení titulu ŠAMPION SR. Gratulujeme !

5.2. - DUOCACIB Brno - ANABELLA  sobota: mezitřída (ze 4 fen) V1, CAC, res.CACIB a neděle třída otevřená V3 (z 8 fen).
Podívat se přišli v sobotu i Byrt a Binky Lostris. Pár fotek ze soboty zde .

29.1. - Mezinárodní výstava psů Trenčín 28.1. 2012 : BRANN - VN 1 (třída štěňat) a ANABELLA - V1 CAC, res.CACIB (třída otevřená v konkurenci 5 fen). Fandit přijela i naše BINKY.

27.1. - Vloženo pár nových fotek od pánečků BINKY a BUFFY do jejich alb.

16.1. - Hanka s Anabellou má svoji chovatelskou stanici "BUBBLEDOG" s vlastníma webovkama. Doplněno pár nových fotek do alb na rajčeti:
Abraka, Anabella, Agir, Bianca, Brie, Brutus alias Argo a Byrt.

15.1. - ANABELLA LOSTRIS byla v sobotu na výstavě DUOCACIB v Ljubjaně ve Slovinsku a  získala V1, CAC, CACIB a BOB.
Hanči moc moc gratulujeme a děkujeme !!!

9.1. - Dne 7.1.2012 jsme se šli podívat na NVP na výstaviště do Brna. U vchodu jsme se potkali s BYRTEM (Annie z Holštejna x Erik z Věrnésmečky), který bohužel dovnitř nemohl, protože neměl sebou očkovací průkaz. My byli rádi, že aspoň před bránou jsme se s ním mohli řádně přivítat a pomazlit. Roste z něj opravdu krásný pes.
Na svou první výstavu byl přihlášen BRANN (Annie z Holštejna x Erik z Věrné smečky, který ve třídě štěňat dostal známku VELMI NADĚJNÝ. BRANN svou první výstavu zvládl bravurně. Nic ho nezaskočilo. Roste z něj krasavec a velice vyrovnaný pes.
Dále byla přihášená ANABELLA (Annie z Holštejna x Amor Sokolí oko), která výstavy už zvládá levou zadní byla ve třídě vítězů, kde získala V2, res. CAC.
Pánečkům moc gratulujeme a děkujeme za krásnou prezentaci naší chovatelské stanice. Pár fotek z výstavy na rajčeti .
15.12. - Brno - nám. Svobody -letos se nás sešlo 50 psů, na fotce je jen část (všichni se nevlezli na jeden záběr)
15.12. - Brno - nám. Svobody - vrh "B" Lostris - Binky, Bobby, Byrt, Brann a matka Annie
15.12. - Brno - u hlavního nádraží - vrh "A" Lostris - Agir, matka Annie a Allison