Vítejte v chovatelské stanici LOSTRIS !

TOPlist
ROK 2011

19.12. - Přejeme všem našim štěňátkům a jejich pánečkům i ostatním našim přátelům a známým krásné svátky vánoční a úspěšné vkročení do nového roku 2012.
V sobotu jsme se zúčastnily vánoční procházky s vlčáky vánočním Brnem, sešlo se nás docela dost a naši psi budili zasloužený obdiv. Nikdo se neserval  a všichni se chovali slušně. Přišli i dvě naše štěňata, na chvíli Allison (dlouho jsme ji neviděli a je z ní moc krásná psí slečna) a až z Olomouce přijel Brann, který byl ze začátku trošku opatrný, ale potom se mazlil se všemi okolo. Pár fotek zde .

11.12. - Konečně jsem probral fotky z víkendové návštěvy Binky (zde) a Byrta (zde). Dále doplněno pár fotek Biancy, Branna a Brie.

7.12. - O víkendu nás navštívili naše dvě štěňátka z vrhu B. V sobotu Binky a v neděli Byrt - Annie se snažila jako správná máma ještě vychovávat ale pak si s nimi krásně zablbla. Štěnda jsou zdravá mají se dobře a rostou nám do krásy.

20.11. - Bianca Lostris má svoje webové stránky - http://www.bianca.wbs.cz/
Přidány fotky Bobbyho  a ostatních štěňat z vrhu "B" na rajče do jejich alb.
Anabella už má oficiálně Slovenského Junior šampiona - certifikát už je doma! Tento víkend (19.-20.11) byla panička s Anabellou v Nitře na Slovensku a v Třídě čestné v sobotu i v neděli získala hodnocení V1. Ještě pro pořádek - výstava Praha 5.11. Anabella naposledy v Třídě mladých získala u p. Soukupové hodnocení V3 ze sedmi fen.

8.11. - Dnes jsme se dozvěděli výbornou zprávu. Po dlouhém očekávání přišly výsledky rentgenů od naší ANGIE LOSTRIS - DKK A (0/0) a DLK A (0/0). Gratulujeme k výbornému výsledku a jsme za to moc rádi!
Dále aktualizována stránka vrhu "B" - po kliknutí na jméno se zobrazí galerie jednotlivých štěňat na rajčeti.

29.10. - Dnes nám odjela naše poslední fenka BUFFY a my jsme zůstali doma sami. Všechna štěňata už jsou u nových pánečků a my jim přejeme všechno nejlepší v nových domovech a pánečkům pevné nervy a trpělivost!

20.10. - Dnes jsme byli na očkování a čipování a všechna štěňata to zvládla velice dobře. Aktualizována stránka vrhu "B"

16.10. - Všechna štěňata už jsou zamluvena a od příštího víkendu budou pomalu odcházet do nových domovů.

15.10. - Stále hledáme majitele pro BINKY ! Na rajčeti je její samostatné album, kde je víc fotek - zde . Dnes štěnda dostala svoje první kuřecí stehýnka a moc si pošmákli, strhla se docela bitka a během chvilky zůstali jen kosti :-) Do galerie vrhu "B" doplněny nové fotky .

7.10. - Už máme jen poslední volnou fenku - růžová a jmenuje se BINKY. Fenka je velice kontaktní a milá a už teď je moc hezky vybarvená. Myslíme si , že by mohla být výstavně úspěšná. Takže kdo by měl zájem o fenečku na výstavy, neváhejte nás kontaktovat !
Na stránce o vrhu "B" doplněny jména štěňat.

6.10. - ANABELLA LOSTRIS - Degenerativní Myleopatie : N/N - čistá  

2.10. - Přidáno pár nových fotek štěňat zde. Vytvořena samostatná stránka o vrhu "B" , kde si můžete vybrat poslední volná štěňátka. Ještě je volný 1 pejsek a 2 fenečky.

30.9. - Přidáno pár nových fotek štěňat zde.

25.9. - Speciální výstava ČSV Jevišovice - ANABELLA LOSTRIS - Třída vítězů V1 CAC, ČKŠ (čekatel klubového šampiona). Rozhodčí - J. Tomešková. Gratulujeme!

20.9. - Dnes nám přišla výborná zpráva ANABELLA LOSTRIS má výsledky rtg - DKK A (0/0) a DLK A (0/0) Gratulujeme k tomu nejlepšímu výsledku!

19.9. - Štěňátka pomalu začínají koukat na svět, někteří odvážlivci už otvírají očička. Konečně jsme se probrali tou haldou fotek co máme a v galerii vrhu B se můžete podívat na pár foteček jak prcci krásně rostou. Odkaz

17.9. - Velký úspěch pro naší CHS - Národní výstava psů Brno - ANABELLA LOSTRIS - mezitřída V1 CAC, Národní vítěz, BOB (Vítěz plemene) a Velká národní cena BONB 1. Přihlášeno bylo 17 ČSV a posuzovala paní rozhodčí Ridarčíková (místo p. Soukupové). Ještě jednou moc gratulujeme a děkujeme !

14.9. - Prckové nám krásně přibírají na váze, už skoro zdvojnásobili svou porodní hmotnost a jsou pěkní cvalíci.

11.9. - Štěňátka jsou na světě! V pátek 9.9.  v pozdních večerních hodinách se Annie narodilo krásných zdravých 8 štěňat. Máme krásný vyrovnaný vrh 4 pejsci a 4 fenečky. Porod probíhal bez komplikací a štěňátka se mají čile k světu a krásně přibývají na váze. Pár fotek se nachází tady . Zájemci o štěňata neváhejte nás kontaktovat.

29.8. - Sobota 27.8. Interdog Bohemia Mladá Boleslav ANABELLA LOSTRIS - feny třída mladých V2 ve velké konkurenci ze 7 fen.

21.8. - DUODANUBE Bratislava 2011 ANABELLA LOSTRIS. Sobota 20.8.2011 rozhodčí Leoš Jančík - V1, CAC, res. CACIB. Neděle 21.8.2011 rozhodčí Milivoj Urosevic - V1, CAC. Za oba dny moc moc gratulujeme a přejeme holkám další výstavní úspěchy.

12.8. - Potvrzeno! Dnes jsme byli na ultrazvuku a Annie je březí takže očekáváme štěňátka. Kdo by měl zájem o štěňě z tohoto spojení neváhejte nás kontaktovat. Se vším poradíme. Více info v sekci štěňata .
31.7. - V sobotu 23.7. byla ANABELLA LOSTRIS na výstavě na Slovensku ve Velké Idě u Košic a v třídě mladých získala na Slovensku svůj třetí CAJC a tak splnila podmínky pro udělení Slovenského JUNIOR ŠAMPIONA. Moc gratulujeme!

14.7. - Máme nakryto! Po loňském neúspěšném krytí jsme v neděli 10.7. zopakovali spojení Annie a Erik z Věrné smečky. Vloni se to nepovedlo, letos to snad vyjde a teď už to záleží jen na přírodě. Takže se chystá vrh "B" Lostris. Bližší info bude později v sekci štěňata.

28.6. - Vloženy fotky z Brněnského Intercanisu na Rajče

26.6. - Tuto sobotu byl velice úspěšný výstavní den pro naši chovatelskou stanici.Na výstavišti v Brně se konala mezinárodní výstava psů INTERCANIS.Na této výstavě byli předvedeni ve třídě mladých naše dvě fenky.V konkurenci 6ti fen se umístily obě velice pěkně :
Anabella Lostris - V1, CAJC, BOJ (Best Of Junior)
Abraka Lostris - V2
Pro Abraku to byla premiéra. Byla to její úplně první výstava a zvládla to úplně skvěle.Tímto pánečkům ještě jednou moc gratulujeme a děkujeme za krásné předvedení.
Na výstavě jsme se také setkali s bráškou Garmem.Výstavní den jsme si velice užily.

13.6. - V neděli 12.6. jsme se zúčastnily Krajské výstavy v Lanškrouně. Původně jsme měli jen podpořit naši Angie na první výstavě, ale když už jsme tam jeli tak jsme přihlásili nakonec i Annie. Přihlášená byla i naše Anabellka a tak to byla taková rodinná akce. Na výstavě bylo celkem 5 čévéček a holky ve třídě mladých získali obě známku Výborná s pořadím ANABELLA V1 Vítěz třídy a ANGIE V2. Annie byla v třídě vítězů a získala známku V1 Vítěz třídy a Krajský vítěz. Jsme rádi že to Annie nezapomněla a pan rozhodčí ji moc chválil. Děkujeme za příjemně strávený den. Fotky z Lanškrouna ZDE

5.6. - Pár novinek: Na bonitaci v Jevišovicích byla tři naše štěňata i ANNIE testována na degenerativní myleopatii s výsledkem:
- ANNIE Z HOLŠTEJNA - N/N (čistá)
- ABRAKA - N/N
- ALLISON - N/DM
- ANGIE - N/N  Děkujeme Daniele Čílové za výsledky.
ANABELLA dne 29.5. na krajské výstavě v Dětřichově u Svitav získala ocenění V1, vítěz třídy, nejlepší mladý, BOJ (Best Of Junior) a z celkové výstavy 2.místo nejlepší mladý (BIS 2). Gratulujeme!
Dále v pátek 3.6. na Slovensku byla Celoštátna výstava psov v Senci a ANABELLA získala V1 CAJC v třídě mladých. Ještě jednou gratulujeme a děkujeme.

7.5. - Úžasná zpráva, dnes naše Beluška (ANABELLA) Lostris na klubové výstavě ČSV v Roudnici nad Labem ve velké konkurenci v třídě mladých získala krásné druhé místo a hodnocení V2 Holky gratulujeme !

6.5. - Dnes slaví náš vrh "A" Lostris své první narozeniny. Přejeme jim všem pevné zdraví a mnoho dalších let do života a "zlobení " pánečků.

1.5. - Dnes 1.5.2011 naše ANABELLA LOSTRIS na výstavě v Banské Bystrici na Slovensku získala ve třídě mladých svůj první CAJC v konkurenci 5 fen a nakonec vyhrála i BOB !!!. Tímto moc paničce i Belle gratulujeme k úžasnýmu výsledku a děkujeme za skvělou propagaci naší chov. stanice.

Dne 30.4.2011 proběhl svod a bonitace v Jevišovicích.Svodu se zůčastnily naše 4 štěňata s těmito kódy:

ABRAKA LOSTRIS - A64 K1 Of P1 (výška 64cm, K1-ocas dlouhý, Of - Sangvinik-ovladatelný, vyrovnaný, P1 - soulad se standartem - výborný)
ALLISON LOSTRIS - A66 K1 Of P1 (výška 66cm, K1-ocas dlouhý, Of - Sangvinik-ovladatelný, vyrovnaný, P1 - soulad se standartem - výborný)
ANGIE LOSTRIS - A66, J5 K1 Of P3 (výška 66cm, J5-Pánevní končetiny-přeúhlené, K1-ocas dlouhý, Of - Sangvinik-ovladatelný, vyrovnaný, P3 - soulad se standartem - velmi dobrý)
AGIR LOSTRIS - A70, D12, K1, Of, P5 (výška 70cm, D12-Otevřené koutky, K1-ocas dlouhý, Of - Sangvinik-ovladatelný, vyrovnaný, P5 - soulad se standartem - dobrý)

Všichni nás překvapili, jak všechno perfektně zvládly. Při měření stály krásně a u povah všichni reagovali, tak jak měli. Angie při nástupu do kruhu chtěla hned všechny přivítat skokem, tak jak to dělá mamina. Přijel se tam podívat i táta Amor Sokolí oko a tak jsme udělali rodinné fotečky. A nakonec naše Annie předváděla nástřel bonitace.
Fotečky už jsou na rajčeti .

20.3 - V sobotu 19.3. Anabelka hájila barvy naší chovatelské stanice v "zahraničí" na Slovensku. Zúčastnila se výstavy NITRACANIS v Nitře a ve třídě mladých dostala známku Výborná 3. Děkujeme Hance a blahopřejeme!

19.3 - Dostali jsme pár nových fotek od pánečka AGIRA. Agir je nádhernej pes a v 10 měsících už je to opravdu obr. Fotky ve fotogalerii Agir dole.

6.3. - V sobotu jsme navštívili naši dcerku Abraku Lostris. Byl krásný slunečný den a my si udělali pěknou procházku, Annie byla na dcerku moc hodná, což nás docela i překvapilo přece jenom už je štěňatům deset měsíců. Ze začátku se ji sice snažila vychovávat, ale potom si spolu moc pěkně hrály a vydováděly se. Potom jsme se stavili k Monice na ranč do Smrčku podívat na koníky (hlavně panička). Moc pěkně strávený den. Foto na rajčeti .

21.2. - Dnes jsou tomu přesně čtyři roky co se v chovatelské stanici "z Holštejna" narodil vrh A Naše Annie už slaví svoje čtvrté narozeniny (je to hrozný jak ten čas letí) , dostala od nás půlku slepice a k tomu velké sušené hovězí ucho. Tímto samozřejmě gratulujeme i ostatním sourozencům z Holštejna.

6.2. - O víkendu 5.a 6. února proběhl na brněnském výstavišti DUOCACIB.V sobotu byla přihlášená naše Anabella Lostris ještě ve třídě dorostu.V kruhu byli tři fenečky a Anabellka se umístila na krásném druhém místě se známkou Velmi nadějnou.V sobotu se přijela podívat i její sestra Allison. Obě si pohráli s maminou.
V neděli byla opět přihlášená Anabella Lostris tentokrát už poprvé ve třídě mladých. Nedělním dnem už do třídy mladých mohla.V konkurenci 5fen se umístila na krásném 3 místě se známkou výborná a s výborným posudkem.Majitelce Anabellky moc děkujeme za předvedení a přejeme ji do dalších výstav mnoho úspěchů.
BOB a Velkou národní cenu oba dva dny získala krásná Chanel Passo del Lupo.Vítězství měla opravdu zasloužené, je to krásná fena s perfektním předvedením.Tímto majitelům Chanel moc moc gratulujeme.
Fotky z výstavy (většinou teda našich štěňat) jsou zde na rajčeti .

21.1. - Tak jsem se konečně dokopal k úpravě fotek z Olomouce, takže fotky jsou na rajčeti tady . Dále jsme dodali pár fotek z průběhu roku 2010 - opět na rajče a byla aktualizována galerie Abraka LostrisAnabella Lostris

9.1. - Dnes měla svou výstavní premiéru naše ANABELLA na Národní výstavě psů v Olomouci. Vystavovala se v třídě dorostu a dostala u pana rozhodčího Štefíka hodnocení Velmi nadějný 1, Nejlepší dorost. My jsme byli povzbuzovat a podpořit a na to že to byla její první výstava se Anabelka předvedla moc hezky. Podívat se přijel i její bráška AGIR, z kterého roste moc krásný pejsek. Majitelce Anabelky moc děkujeme za prezentaci naší chovatelské stanice a moc gratulujeme k úspěchu (holky zasloužíte si to), jen tak dál!
17.12.2011 - Procházka s vlčáky vánočním Brnem (nám. Svobody - vánoční strom)