Vítejte v chovatelské stanici LOSTRIS !
Zabýváme se chovem československého vlčáka, naše chovatelská stanice byla schválena v roce 2009.

Co Lostris znamená? Je to jméno mladé dívky z románu z Egypta Wilbura Smitha: Řeka bohů a v překladu znamená "dcera vod" , což se k čévéčkům docela hodí, protože naše Annie vodu miluje.
Chovat jsme vlastně původně vůbec nechtěli, protože když nám umřel náš německý ovčák Rony tak hned druhý den jsme volali na inzerát ČSV a chtěli opět psa. Bohužel se narodil jen jeden a čtyři fenky a pejsek byl už zadaný, tak jsme si nakonec vzali naši Annie a vůbec toho nelitujeme. No a když už máme fenku tak jsme si řeklí, že by to byla škoda toho nevyužít a tak jsme se rozhodli ji uchovnit a založit chovatelskou stanici.
V současné době vlastníme chovnou fenu :

Annie Z Holštejna

Bonitační kód:
A63 Xv54 Xf115.9 Of P1
(výška 63 cm, Of - povaha sangvinik ovladatelný, vyrovnaný, P1 - soulad se standardem výborný)
DKK (dysplazie kyčelního kloubu) C (2/0)
Degenerativní myleopatie - N/N - čistáAnnie je naše zlatíčko. Je hodně temperamentní,takže když někoho vítá, tak to bývá hodně divoký.Procestovaly jsme s ní skoro celou republiku,účastnily jsme se plno
psích akcí a výstav.

Annie je velice vyrovnaná a milá fenečka.Miluje své pánečky a s cizíma lidma také nemá problém. Děti má ráda. Její nejoblíbenější činností je koupání v jakékoli vodě, nejraději má svůj bazének na zahradě, do kterého vleze klidně 10x za den.
S pejskama problém nemá, dominantní feny nemusí.